Në setin e ri fotografik, trupi i Oriola Marashit për t’u patur zili!

Njëra nga modelet më të komentuara në showbizin shqiptar është Oriola Marashi.

Duke qenë fytyrë tejet e kërkuar për marka vendore si dhe të huaja, ajo qëndron aktive në rrjetet sociale ku publikon shumë sete fotografike.

Edhe me setin që realizoj së fundmi në Francë, bukuroshja la pa fjalë me trupin e saj fantastik.

Me një fustan të gjatë të ngjitur për trupi, ndjekësit e komplimentuan për bukurinë e saj unike./Indeksonline/