Në shtëpinë e kujt po merr poza Arta Nitaj?

Aktorja dhe modelja Arta Nitaj ka freskuar fansat e saj me disa fotografi të publikuar në llogarinë e saj instagram.

Ajo është tejet aktive ne rrjete sociale sa që nuk përton aspak të sjell fotografi/ video, nga vetura, palestra e shumë vende të ndryshëm, shkruan InfoKosova.

Por, Arta këtë herë ka pozuar brenda një shtëpi luksoze.

A thua vallë në shtëpinë e kujt i bëri Arta këto fotografi pas më herët nuk e kemi parë të marr poza nga këto kënde?./InfoKosova/