Në studio gjithçka mirë, Fjoralba zbulon raportin me Nevinën jashtë mjedisit të punës

Moderatorja simpatike, Fjoralba Ponari ka realizuar së fundmi një mini-intervistë me ndjekësit në Instastory.

Ajo iu ka kthyer përgjigje pyetjeve të ndryshme dhe në një prej tyre ka zbuluar raportin me Nevina Shtyllën.

Një prej ndjekësve e ka pyetur Fjoralbën se kur ka qenë hera e fundit që është zënë me Nevinën.

Mirëpo ajo ka zbuluar se nuk janë grindur asnjëherë.

“A jemi zënë ndonjëherë bashkë ne?”, ka shkruar Fjoralba, duke etiketuar Nevinën.

Dy moderatoret na shoqërojnë çdo të dielë në programin e “E diell” dhe mes tyre ka lindur një miqësi, e cila shkon përtej mjedisit të punës.