Në sy të burrit Afërdita e hap fustanin deri tek pjesa intime

Afërdita shfaqet atraktive.

Modelja e njohur shqiptare e cila prej vitesh jeton dhe vepron në Amerikë krahë bashkëshortit çek Jakub Kindl sot ka bërë një paraqitje ekstravagante.

Derisa tregon se janë të ftuar në një mbrëmje glamuroze ajo nuk heziton të ndajë foto e video duke treguar se po shkëlqen veshur në fustan të kuq.

Ani pse fustani është i hapur deri tek pjesa intime Afërdita po duket shumë komod në të teksa pozon krahë bashkëshortit.