Web Analytics
BallinaSHOWBIZNeda Balluku vlerëson Arminen si njohëse shumë e mirë e shkrimtarëve klasike

Neda Balluku vlerëson Arminen si njohëse shumë e mirë e shkrimtarëve klasike

Mbrëmjen e sotme opinionistja e Përputhen, Neda Balluku ka qenë e ftuar në “Goca dhe Gra”.

Ajo ka treguar një detaj mjaft interesant përsa i përket Armina Mevlanit.

Neda dhe Armina kanë qenë shoqe klasë ndonse Neda ka ndarë një detaj interesant.

“Unë mbaj mend që linim dhe leksionet bashkë, uleshim tek lokali pas shkolle e pinim kafe e bënim muhabet.

Ju nuk e dini por Armina është njohëse shumë e mirë e shkrimtarëve klasikë, njohëse shumë e mirë e Remarkut, një gocë shumë e mirë që unë i dua gjithmonë të mirën”.– ka thënë Neda.

E pra nuk e dinim që vajzat paskan patur miqësi edhe më parë./Kryefjala/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit