Nëna e Afërditës nuk i ndjen vitet, kaq e e re duket

Afërdita Dreshaj është njëra nga modelet më të njohura shqiptare dhe jo vetëm.

Ajo vite më parë filloi të merrej edhe me muzike ku lansoi disa këngë por që tani nuk është aktive.

Ajo shpesh sjell foto me nënën e saj që duket se i ka ngjarë komplet.

Ajo nuk po i ndjen vitet duke u shfaqur si të ishte motër me Afërditen./InfoKosova/

Shiko foton: