Web Analytics
BallinaUncategorizedNëna e Argjentinës 'djeg' rrjetin, ekspozon trupin mahnitës

Nëna e Argjentinës ‘djeg’ rrjetin, ekspozon trupin mahnitës

Nëna e këngëtares Argjentina Ramosaj gëzon forma perfekte.

Ajo tregon trupin përmes veshjeve të bukura sidomos fustaneve që e bëjnë të duket si 20 vjet, shkruan InfoKosova.

Së fundmi ajo postoi disa fotografi me fustan të hapur tek këmba.

Dhe mezi e dallojnë që është nëna e Argjentinës pasi duken si motra./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit