Nëna e Fjollës sot feston ditëlindjen, ja si e uroi këngëtarja!

Fjolla Morina është ndër emrat më të komantuar të showbizit.

Ajo nihet për natyrën e saj dinamike dhe gjithanshmërinë.

E si duket nëna e këngëtarës sot ka festuar ditëlindjen e saj të 66-të.

Këtë e bëri të ditur Fjolla përmes urimit në Instastory.