Nëna e katër fëmijëve Ariana Fejzullahu rivale me 20 vjeçaret per forma trupore

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë.

Ariana është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet, ajo se fundi po i shijon pushimet me familje në një vend luksoz.

Nga atje, Ariana ka sjell një imazh ku shfaqet e veshur shkurt dhe në të bardha, në këtë veshje, turpi i Arianaës po duket si i një 20 vjeçarje. /ORAinfo/