Web Analytics

Nëna e Lumbardhit zbulon se a i kanë blerë votat për fitoren e BBVK2

Botuar nga: InfoKosova

Lumbardh Salihu, fituesi i Big Brother VIP Kosova ka organizuar një “paradë të fitores” në qytetin e tij, ku është mbështetur nga familja dhe e dashura e tij Kader Kicaj.

Ai sot gjatë ditës ka festuar në sheshin e Vitisë, ku i ka ftuar qytetaret të takojnë atë.

Gazetarja e lajmi.net, Florjana Hoti gjatë këtij organizimi ka biseduar me nënën e Lumit dhe e ka pyetur për 200 mijë votat të cilat ia mundësuan fitoren Lumit.

“Kur është shpall fitues Lumbardhi jeni dëgjuar duke i thënë t’i kemi siguruar 200 mijë vota, qysh i keni siguru ato?”, e ka pyetur gazetarja.

“Jo s’është e vërtetë, jo jo e paskan montuar se as që vjen në shprehje.

Jo atë qytetarët, fansat e kanë votu, normal që krejt kanë kontribu edhe na si familje ama ma shumë, normal që na s’kishim mujt me i siguru 200 mijë vota”, ka thënë ajo.

Nëna e Lumit ka folur edhe për lidhjen e djalit të saj me Kaderin brenda shtëpisë.

“Jemi të kënaqur kur ai është i kënaqur dhe njëherë nuk kanë plane për të ardhmen sepse është shumë herët”, ka thënë ajo.

Për më shumë detaje mund ta ndiqni videon më poshtë./Lajmi.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT