Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveNëna e Qetsorit tregon se cila është strategjia e tij: Ja pse...

Nëna e Qetsorit tregon se cila është strategjia e tij: Ja pse është futur në atë shtëpi

Të ftuar në një lidhje live për “Shqipëria Live”, për të folur në lidhje me situatat në shtëpi, ishte nëna e Qetsorit Vezire Ferrunaj dhe shoku i ngushtë i Kiarës, stilisti Niko Komani i cili e mbeshtet shoqen e saj ne secilin moment.

Nëna e Qetsorit u shpreh se ai ka hyrë në shtëpi me një strategji të caktuar. “Është futur me një strategji, për të trubulluar ujrat. Dhe më shumë lojën e Luizit. Banori më i preferuar në shtëpi është Shpati.

Të gjithë futen në lojë për të fituar, por nëse do ta fitojë nuk e dimë.”, u shpreh nëna e Luizit. Ndersa se ka hyre per te fituar Qetsori e ka thene edhe vete edhe ne klipin prezantues edhe ne shtepi.

Ai ka filluar qw te trazoj ujrat ku po rri vetem ne shoqerine e Oltes dhe kjo ka ndikuar qe Olta dhe Maestro te prishin raportet pasi ishte Olta qe tha se Maestro eshte shume i lekunder dhe nuk mund te rri gjithmone pas tij.

Rrjetet Sociale

630,545FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit