Web Analytics

Nëna e Rita Orës guxon të dal në bekine, e përmend edhe celulitin

Botuar nga: InfoKosova

Nëna e Rita Orës ka postuar video nga pushimet verore.

E veshur në bekine, Vera Ora ka publikuar dy foto që kanë dy kuptime.

“Ne foton e pare po mar poza e ne te dyten taman realiteti, po duhet pak per shnet/adrenalin edhe ma shume per celulit” shkruan Vera në Instagram.

Vera po duket tejet ne form dhe mjafte atraktive.

Shiko Fotot:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT