Nëna e Rita Orës poston fotografi tek ‘Syri i kaltër’ duket mahnitëse

Prindërit e Rita orës, Vera dhe Nick kanë zgjedhur këtë vit që pushimet ti kalojnë në Shqipëri.

Nga atje ata po sjellin shumë foto e video duke e promovuar vendin e tyre, shkruan InfoKosova.

Së fundmi Vera postoi një fotografi nga ”Syri i Kaltërt”.

Dhe sa e lumtur aq po duket edhe e bukur./InfoKosova/