Web Analytics
BallinaSHOWBIZNëna i qan hallin, por shikoni ku po pushon këngëtarja shqiptare 

Nëna i qan hallin, por shikoni ku po pushon këngëtarja shqiptare 

Flaka Krelani prej disa kohësh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, dhe duket se po e shijon pafund këtë eksperiencë të re larg muzikës.

Por edhe pse ajo është larg nëna e saj vazhdon dhe merakoset për të.

Ky mesazh i saj na kujtoi të gjitha nënat tona që duket sikur kanë bërë të gjitha një shkollë, “Çika ime a u kënaqe”, shkruan Flaka në këtë postim që ka bërë në rrjetet sociale.

Besoj se kur pa fotot u bind që Flaka është jo vetëm mirë por edhe në superformë./kryefjala/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit