Web Analytics
BallinaSHOWBIZNëna me e bukur shqiptare mahnit me foton e fundit, me këtë...

Nëna me e bukur shqiptare mahnit me foton e fundit, me këtë pamje do t’iu lë pa fjalë!

Adrola Dushi, është njëra nga personazhet më të komentuar në mediat rozë.

Që kur i shpall më e bukura e Shqipërisë, asaj iu hapën dyert që suksesin e saj ta shtrijë përtej kufijve shqiptar.

Tani, jeta e saj profesionale është mes Shqipërisë dhe Amerikës.

Ne kete vend  ajo punon dhe mundohet ta rrisë djalin e saj siç është më së miri.

Në shumicën e kohës, Adrolën jemi mësuar ta shohim me grim të rëndë dhe në pasarela,

Mirëpo ajo edhe në jetë të përditshme është një femër shumë e bukur.

Se fundmi, Adrola ka mahnitur me pamjen e saj.

E grimosur bukur dhe me flokë të kapura, Adrola po duket një bukuroshe e vërtetë. /ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit