Nëna me të bijat, zor t’i dallosh

Demi Moore ka reklamuar linjën e re të rrobave të banjos bashkë me vajzat e saj. Aktorja amerikane po ka sukses të madh me linjën e saj “Andie Swim”.

58 vjeçarja është paraqitur në reklamë bashkë me vajzat e saj, Rumer, Scout dhe Tallulah.

Kompania e saj po gjeneron të ardhura prej 20 milionë dollarësh në vit.

Ajo çfarë shihet ne reklamën e re është se Demi pak dallon nga linjat e vajzave të saj, ani pse diferenca në moshë është e madhe./Indeksonline/