Web Analytics
BallinaSHOWBIZNënë e dy fëmijëve! Zajmina Vasjari shfaqet tërheqëse në bekini

Nënë e dy fëmijëve! Zajmina Vasjari shfaqet tërheqëse në bekini

Ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë këngë të re.

Ajo pothuajse i është përkushtuar vetëm familjes.

Megjithatë Zaimina u qëndron afër fansave përmes postimeve në rrjetet sociale.

Së fundi këngëtarja ka ndarë imazhe nga pishina, ku po duket tejet tërheqëse dhe pr.ovokative./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit