10.8 C
Kosovo
E premte, 13 Dhjetor, 2019
Ballina Uncategorized Nëse Marina do t’i shihte këto foto të Getit, do të ‘anulonte’...

Nëse Marina do t’i shihte këto foto të Getit, do të ‘anulonte’ martesën

Geti sot njihet si ‘loqkomani’ i skenës, mirëpo të njëtin titull e mbante edhe kohë më parë.

Ai ishte në lidhje me shumë nga këngëtaret e njohura, lidhje të cilat dështuan një pas një.

Ai vite më parë i dha fund beqarisë me Marina Vjollcën.

Geti në fillimet e tij nuk ishte edhe aq tërheqës.

Një djal i ri me mjekër të shkurtër, Geti duket si tjetër person.

Edhe pse foto të kësaj kohe nuk mund të gjesh shumë në arkivë, këto foto mjafton të shohim Getin e ri, për të gjithë ata që e kanë harruar, por edhe për të fejuarën e tij, Marinën që vështirë se njeh një Geti të tillë./InfoKosova/

608,850FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Hoxha apel shqiptarëve: “Nëse s’keni pare, trusni b…ën dhe kqyrne Feriden”

Imami nga Shkupi, Sadulla Bajrami në një ligjeratë para xhematit ka folur rreth varfërisë. Ai ka apeluar që nëse nuk keni para, të rrini në...
web
analytics