Nevina Shtylla vishet si princeshë, pyet se a ia keni parë këpucën

Nevina Shtylla është nga femrat më të bukura shqiptare.

Këtë e dëshmon në secilën foto që poston në rrjetet sociale.

Së fundmi është veshur si princeshë dhe në mbishkrimin e fotografisë ka pyetur se a ia kanë parë këpucën.

Ajo mori shumë komente e pëlqime për dukjen./Infokosova/