Nevina vishet me fustanin më të bukur dhe mahnit ndjekësit

Nevina Shtylla publikoi një foto të re.

Moderatorja e njohur shihet në fustan të gjatë që po i shkon shumë.

Gjithmonë e thjeshtë dhe elegante.

Derisa nuk munguan as pëlqimet nga ndjekësit e saj të shumtë./InfoKosova/

Shiko foton: