Web Analytics
BallinaSHOWBIZNexhat Osmani lajmërohet nga pushimet

Nexhat Osmani lajmërohet nga pushimet

Kjo verë ishte e mbushur me mbrëmje muzikore dhe dasma për Nexhat Osmanin.

Këngëtari duket se tani po i kushton kohë vetës për pushime.

Në një video në Instagram ai ndau disa pamje nga vendi ku po kalon pushimet.

Ai edhe pse në pushime, prapë po argëtohet më këngët e tij dhe të motrës Remzijes./kosovarja

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit