Nexhati dhe bashkëshortja e tij vishen si çiftet moderne

Nexhat Osmani është një këngëtar i suksesshëm i cili ka një karrierë të bujshme në skenën muzikore.

Ai njëherish është edhe vëllai i këngëtares së njohur Remzie Osmanit me të cilën kanë bashkëpunim të shumta.

Sa i përket jetës private, ai gëzon një jetë të lumtur bashkëshortore me gruan e tij Xhevahiren dhe tre fëmijët e tyre.

Jo rrallë çifti janë pjesë e mediave rozë, të cilët janë aktiv në rrjetet sociale ku publikojnë aktivitetet familjare.

Së fundmi, dyshja e këndshme vijnë me një imazh ku shfaqen të veshur njëjtë, ashtu sikur edhe çiftet e ditëve të sotit./Kosovarja/