Web Analytics
BallinaSHOWBIZNga ashensori, Blerina tregon format trupore

Nga ashensori, Blerina tregon format trupore

Blerina Kllokoqi Rugova erdhi me një video të re.

Ajo shihet në ashënsor me videon në pasyrë.

Ku tregon veshjen plot stil dhe format trupore.

Blerina është shuma aktive në rrjete sociale ku shpesh ndan momente nga përditshmëria dhe puna./InfoKosova/

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit