Web Analytics
BallinaSHOWBIZNga humbja e tepërt e kilogramëve, Bleronës kanë filluar ti shfaqen dhe...

Nga humbja e tepërt e kilogramëve, Bleronës kanë filluar ti shfaqen dhe rrudhat

Blerona Zeqiri ka bërë një ndryshim drastik tek vetja.

Ajo me humbjen e shumë kilogramëve, tashmë duket si një person krejt tjetër.

Moderatorja eshte gjithmonë aktive me poza të shumta në rrjete sociale.

Ajo tregon elegancën që ka, duke shkëlqyer me rregullimin që bën.

Por, ajo që merr vëmendje janë rrudhat e moderatores, pas humbjes së peshës.

Theksojmë, në profesionin e saj ajo vazhdon të korr suksese të shumta.

Moderatorja e ka përmendur shpesh se humbjen e kilogramëve të tepërt e ka bërë për shkak të shëndetit dhe asnjëher për shkak të fjalëve të komenteve të ndryshme.

Sido që të jetë Blerona po duket për mrekulli./kosovarja

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit