Nga imazhet e ditëlindjes, Elitës i ‘zbulohet’ shtatzënia e dytë

Është moderatorja më me zë dhe më e përfolura nga mediet rozë.

Të gjithë vëmendjen e mori kur filloi lidhjen me reperin Gjiko, me të cilin ka edhe një djalë të quajtur Zëri.

Ata kalojnë imazhe të bukura duke shijuar çdo moment e çdo vend së bashku prej nga publikojnë edhe foto të shumta.

Gjiko në çdo intervistë e dësh.mon se sa shumë e donë gruan e tij duke e befasuar me idetë e tij interesante.

Kësaj radhe për ditëlindje i bëri një dhuratë speciale duke e bërë të ndihet si princeshë.

Ajo çka mori vëmendjen ishte barku i rrumbullakosur i moderatores e cila duket se është shtat.zënë.

Edhe pse pati zëra edhe më herët për një shta.tzëni të mundshme, ende nuk ka pasur ndonjë reagim nga bukuroshja./Kosovarja/