Web Analytics
BallinaSHOWBIZNga jahti luksoz Megi Pojani i 'tranoi' fansat me këto lëvizje

Nga jahti luksoz Megi Pojani i ‘tranoi’ fansat me këto lëvizje

Megi Pojani ka nisur sërish pushimet.

Ajo po qëndron në një vend mjaft të bukur.

E nga bregdeti nuk kishte si mos të shijonte një shëtitje me jaht luksoz.

Nga aty Megi ndau disa video duke vallëzuar dhe po duket tejet tërheqëse./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit