Web Analytics
BallinaSHOWBIZNga kush po ulë kokën Liberta Spahiu

Nga kush po ulë kokën Liberta Spahiu

Liberta është shumë aktive në rrjete sociale.

Moderatorja shfaqë përditshmërinë e saj momentet e mira dhe jo të mira së bashku me adhuruesit e saj.

Në postimin e fundit kokë ulur, Liberta shkruan:

“Qo kryt nalt moter… cka t’ka met atje posht?!”.

Liberta, është një nga moderatoret më me pak komplekse.

Kjo e bënë të adhurohet nga të gjithë.

Shpesh ajo komentohet edhe per stilin unik te veshjes.

Ku inspiron edhe ndjekesit e saj si te vishen./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit