Nga ky vend i Llapit e ka prejardhjen Beatrix Ramosaj

Këngëtarja Beatrix Ramosaj sot jeton dhe vepron në Shqipëri.

Projektet e saj muzikore, jeta private dhe shumë gjëra që e lidhin janë arsyeja se përse emri i saj përmendet në media, shkruan infokosova.

Ajo madje ka edhe shumë fansa të cilët ia dinë edhe prejardhjen mirëpo ka të atillë që nuk e dinë që ajo dhe Albani janë nga Kosova, saktësisht nga Llapashtica, komuna e Podujevës/Besianës.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Beatrix Ramosaj është “Dancing with the devil”./infokosova