Nga Los Angeles, Kejvina merr vëmendjen e fansave

Modelja e njohur shqiptare Kejvina Kthella, jo rastësisht cilësohet si një nga femrat më ‘h ot’ shqiptare.

Biondja u bë e njohur teksa ishte pjesë e emisionit ‘Xing’, derisa mori gjithë vëmendjen me bukurinë e saj.

Pastaj ajo ka vazhduar me modelimin, duke u bërë një nga modelet më ‘h ot’ dhe më të kërkuara.

Poashtu Kejvina është mjaft aktive dhe atra ktive me paraqitjet e saj nëpër rrjetet sociale, ku së fundmi ka publikuar disa fotografi nga Los Angeles, duke marrë vëmendjen e fansave me bukurinë e saj që e karakterizon. /IndeksOnline/