Nga Milano, kështu uroi natën e mirë Marina Vjollca

Moderatorja shqiptare ka ditë që po qëndron në Itali bashkë me Gheto Geasyn.

Nga atje po poston foto të shumta me bashkëshortin e saj.

Mbrëmë postoi nje foto e shtrirë në shtrat vetëm në robdishan dhe në mbishkrimin e postimit iu ka uruar fansave natën e mirë.

Ajo ka shkruar në gjuhën italiane, “Naten e mirë të gjithëve” derisa ka treguar edhe vendinse ku ndodhet.

Ndryshe, së fundi Marina me Gheto Geasyn kanë hapur një biznes të ri atje të cilin dëshirojnë të zhvillojnë në vende të ndryshme të botës./Lajmi/