Nga plazhi, Xhensila sjell imazhe të bukura bashkë me vajzën

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku këto ditë po qëndrojnë të izoluar në shtëpi bashkë me vajzën.

Çifti kanë pezulluar të gjitha planet në profesionet e tyre, ndërsa po kalojnë kohë të çmuar pranë vajzës.

Së fundi, Xhensila publikoi disa fotografi të shkrepura në plazh, në të cilat shfaqet me vajzën në duar.

“O lule e bukur e gjakut tim…”, ka shkruar ajo sipër fotografive, ku shihet e veshur me veshje sportive, ndërsa vogëlushja Ajka po mbante veshur xhaketë të kuqe me mbishkrimin “Mbretëreshë”.

Xhensila javë më parë festoi ditëlindjen, ku Besi ishte kujdesur që t’ia bënte asaj befasinë më të bukur, në kushte shtëpie