Web Analytics
BallinaNga Shqipëria erdhi në Kosovë dhe rrehu keq anglezen

Nga Shqipëria erdhi në Kosovë dhe rrehu keq anglezen

Një shtetase angleze ka raportuar se është su, lmuar fiz. ikisht nga një shtetas i Shqipërisë.

Ngjarja ka ndodhur në Shtërpcë të Kosovës.

E pla, go, sura ka marrë mjekim në sptial.

Pasi është marrë në pyetje, shqiptari është lënë i lirë, por procedimi do të vijojë.

Rrjetet Sociale

630,251FansaPëlqeje
28,212NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit