Ngjashmëri të madhe me Bora Zemanin, por shihni si dukej Efi para famës!

Efi është konkurrentja më e re e programit “Për’puthen”.

Ajo mori vëmendje të madhe me ngjashmërinë që ka me moderatoren e këtij programi, Bora Zemani.

Mirëpo, disa fotografi të Efit para famës u bënë virale në rrjet.

Efi shihet pa ndërhyrje dhe vërehet një ndryshim i madh në dukjen e saj./Blic/

shiko foton: