Web Analytics
BallinaUncategorizedNgriti gishtin e mesit dhe kështu e përshëndet 2019-ën Morena Taraku

Ngriti gishtin e mesit dhe kështu e përshëndet 2019-ën Morena Taraku

Si duket për Morena Tarakun nuk paska qenë vit i mirë viti që e lamë pas, shkruan “InfoKosova”.

Ani pse në këtë vit ajo arriti që të bëj shumë njerëz të kthejnë kokën drejt saj, Morena duket se nuk e ka pasur vit me fat 2019-ën.

Për ta përshëndetur vitin që e lamë pas, Morena kishte bërë një fotografi ku shihej se e kishte ngritur gishtin e mesit dhe kishte shkruar përkrah fotografiës së saj ofendime për 2019-ën./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit