‘Nihan’ pyetet për ‘Kemalin’ në prani të bashkëshortit të saj

Aktorja e famshme turke Neslihan Atagül së fundi shoqëroi bashkëshortin e saj në një ngjarje të organizuar për atë të fundit.

28 vjeçarja ishte së bashku me burrin e saj Kadir Doğulu dhe nuk mundi tu ikte pyetjeve të gazetarëve për jetën private dhe karrierën.

Një gjë e tillë e nervozoi atë?

“Kjo pyetje nuk më pëlqen aspak”, u përgjigj e nervozuar ajo kur u pyet nëse do të luante sërish në një serial së bashku me Burak Ozçivit.

Atagul dhe Ozçivit ishin protagonistë të serialist shumë të suksesshëm “Kara Sevda” i cili u transmetua gjatë viteve 2015-2017.

Në atë kohë mediat kishin raportuar për një lidhje të mundshme dashurie mes tyre, ndërkohë ata nuk ndjekin njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Ylli i serialin “Sefirin Gizi” u pyet nëse po mendonin të shtonin familjen dhe ajo vazhdoi me të njëjtin ton: “Po mendoj, po ju a po mendoni?”.