“Nihani” tregon nëse është në pritje të ëmbël

Ajo ka qenë njëra nga aktoret më të dashura për publikun, dy aktorët e njohur turk Neslihan Atagül dhe Kadir Doğulu ngritën dyshimet se mund të jenë në pritje të fëmijës së tyre të parë, gjatë një interviste të dhënë së fundmi.

Çifti, Neslihan Atagül dhe Kadir Doğulu e kurorëzuan me martesë lidhjen e tyre të dashurisë në vitin 2016, e cila nisi në serialin “Fatih Harbiye” ku të dy ishin protagonistë.

Dyshimet se dyshja mund të jenë në pritje të fëmijës së parë erdhën pasi Doglu në një intervistë të dhënë së fundmi po ledhatonte barkun e Neslihan.

“A është ky një mesazh për ne? Apo është shtatzënë zonja Neslihan?”- u pyet ai nga një gazetar, aktorja u përgjigj: “Me kënaqësi do t’ju informojmë nëse ndodh diçka e tillë”.