“Nina” e ThreeDots qenka këngëtarja shqiptare? Flori e zbulon të vërtetën

Para pak jave grupi më i pëlqyer dhe më i dashur për publikun shqiptar, ThreeDots, ka lansuar projektin “Nina”.

Kjo këngë e shoqëruar me videoklip u pëlqye mjaft shumë nga fansat e artistëve ku tani në kanalin zyrtar ‘Youtube’ numëron afër 7 milion klikime, shkruan GazetaBlic.

Së fundi, përmes një postimi në rrjetin sociale Instagram anëtari këtij grupi, Flori Mumajesi, ka zbuluar se shumë shpejt do të vij në treg “Nina 2” .

Ndersa protagoniste kryesore do jete Anxhelina Hadërgjonaj./Blic/