Nina festoi ditëlindjen e parë, por pa babain pranë

Feronit Shabani dhe Arbenita Ismajli dje një vit (24 prill 2021) u bënë prindër për herë të parë.

Çiftit simpatik ju lindi një vajzë që e quajtën, Nina,  vogëlushja e tyre mbushi një vjetorin e parë dhe nuk munguan urimet nga prindërit.

Reperi nga Gjilani ka postuar disa imazhe të së voglës derisa e ka uruar me fjalë të ëmbla: “Urime bota ime”.

Ndërsa, modelja e njohur ndau video me ndjekësit derisa e vogla e saj po “frynte” qiriun e saj të parë por në fest nuk ishte edhe i ati reperi Fero, pasi si duket këtë herë nuk e kanë “Lënë” punët të jetë pranë të bijës./Kosovarja/