Web Analytics

Nipi i Shyhretes bën ndryshimin e madh në dukje – mos e humbisni!

Nipi i këngëtares Shyhrete Behluli ka bërë një ndryshim në flokët e tij.

Matini, djali i bukuroshes Learta Jakupi dhe djalit të Shyhretes, Kushtrimit, ka ndryshuar ngjyrën e tij të flokëve.

Edhe pse i vogel ne moshe, Matini ka “guxuar” te vendos ne koke preparate te cilat edhe mund te jene te rrezikshme per shendetin e tij.

A pajtoheni?

Shiko foton:

Nga rubrika