Web Analytics
BallinaUncategorizedNipi i Shyhretes i mbushi një vit, ja sa e lumtur po...

Nipi i Shyhretes i mbushi një vit, ja sa e lumtur po ndihet gjyshja

Shyhrete Behluli edhe pse është bërë gjyshe tash e shumë vite me radhe, ajo akoma duket e re, shkruan “InfoKosova”.

Shyhretja i ka dy mbesa të mëdha dhe dy nipa të vogël.

E njëri nga nipat e saj sot ka mbushur plotë një vit jetë.

Me këtë rast Shyhretja ka bërë publike një fotografi ku shihet me nipin e saj dhe duket shumë e lumtur.

Lirisht mund të themi për Shyhreten se është një gjyshe moderne dhe shumë bashkëkohore./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit