Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip KosovaNis finalja e madhe e BBVK, banorët në garë të ngushtë për...

Nis finalja e madhe e BBVK, banorët në garë të ngushtë për çmimin e madh

Big Brother është kthyer ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Ka filluar mbrëmja finale e formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, e cila po transmetohet drejtpërdrejt në ekranet e Klan Kosova dhe ArtMotion e po ashtu ‘live’ edhe në platformën YouTube.

Spektakli i sotëm pritet të sjellë shumë show e befasi të përgatitura me kujdes nga “Vëllai i Madh”, derisa do të shpallet edhe konkurrenti fitues i këtij edicioni të parë të BBVK-së. Lista e finalistëve përfshinë: Artan Thaçi, Juliana Nura, Mbresa Hajrullahu, Stresi dhe Vedat Bajrami, teksa vetëm njëri prej tyre do të fitojë çmimin e madh prej 200 mijë eurosh.

Pos tjerash, emocionet rriten akoma edhe më shumë pasi që gjatë spektaklit do të zbulohet edhe fituesi fatlum i 200 mijë eurove. Si duket banoret jane ne nje gare tejet te ngushte me njeri tjetrin per cmimin e madh, ndersa mbetet te shihet ne vazhdim se kush do jete fituesi i cmimit te madh.

Rrjetet Sociale

630,333FansaPëlqeje
28,211NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit