Web Analytics

Nita ‘qartet krejt’, prish punët me shumicën e banorëve të ‘BBVA’

Ishte banore e ‘Big Brother Vip Albania’.

Bëhet fjalë për Nita Latifi, shkruan nzoom.

Me tu larguar nga gara, ajo nisi të punojë për publikimin e këngëve të reja.

Por, këngëtarja e njohur kosovare ka prishur raportet me Bledi Mane dhe Ronaldo Sharka e madje nuk po i kursejnë as ofendimet.

Përndryshe, emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli ju sjell disa detaje nga projektet e radhës nga Nita. /nzoom.

Shiko videon:

Nga rubrika