Web Analytics

Nita tregon se me kë nga meshkujt e BBV e sheh veten

Botuar nga: InfoKosova

Nita Latifi ishte pjesë e Big Brother Vip Albania.

Ajo pas daljes së saj nuk ka pasur marrëdhënie të mirë me disa nga banorët, shkruan “Kosovarja.

E pyetur për Kristin, Luizin dhe Bledin, se me cilin nuk mund ta shihet vetën Nita, ajo u përgjigj:

“Bledin edhe Kristin, padyshim……”

Pas kësaj, shpërthyen komentet nga ndjekësit me aludime se Nita nuk e përmendi Luizin përshkak të famës që ai ka.

Shiko videon:

@samandra_1

#luizejlli #vajzatshqiptare #albanianboy #albaniangirls #shqiptaretneperbote #shqiptaretneperbote🇦🇱🌍

♬ suono originale – admiral

 

Të FUNDIT