Web Analytics
BallinaUncategorizedNjë baba si ai i Butrint Imerit, ia bën dhuratë veturen gati...

Një baba si ai i Butrint Imerit, ia bën dhuratë veturen gati 250 mijë dollarë

Këngëtari i mirënjohur, Butrint Imeri mbrëmë ka festuar ditëlindjen e tij e sigurisht që nuk kishin se si të mungonin dhuratat.

Është babai i tij, ai i cili i ka dhuruar një veturë super luksoze, shkruan IndeksOnline.

Ndërkohë, në këtë aheng të Butintit janë parë shumë të njohur tjerë të skenës sonë.

Përndryshe, ai mbrëmë edhe lansoi këngën “Dale”, e cila është një bashkëpunim i tij me Kidën dhe Ledri Vulën, këngë e cila ka arritur më shumë se 728 mijë klikime për 10 orë të lansimit të saj. /IndeksOnline/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit