Web Analytics

Një bashkëshorte si ajo e Gold AG, ja çfarë bën për burrin

Gold AG ëhtë një nga këngëtarët shqiptar që ka kënduar më së shumti për patriotizmin.

Pikërisht për këtë temë ‘Patriotizmi dikur dhe sot’ ishte i ftuar mbrëmë për të folur në një debat.

Sigurisht, bashkëshortja e tij Ermira nuk e la pa shikuar intervisten e bashkëshortit.

Madje ajo publikoi një foto të GOLD-it gjatë intervistët duke e shoqëruar me një zemër dhe duke treguar se është krenare me të./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika