Një bukuri e rallë si ajo e Arbenitës

Arbenita Ismajli është njëra ndër modelet më të komentuarat por edhe më të pëlqyerat.

Modelja së fundmi është përfolur shumë për një ndarje të mundshme me reperin e njohur Fero, shkruan “Kosovarja”.

Dyshja tashmë janë bërë prindër të një vajze me emrin Nina.

Paraqitjet e modeles gjithmonë lënë pa fjalë, bukuria e rallë, linjat e saja trupore e shumëçka tjetër bëjnë që Arbenita të jetë në qendrën e vëmendjes pothuajse çdo ditë.

Arbenita së fundmi ka postuar një foto ku ka vënë në pah fytyrën e saj nga afër.

Modelja po duket shumë bukur dhe na ka lënë pa fjalë me bukurinë e saj. /Kosovarja/