Një javë pas publikimit “Më shumë se ti” nga Beatrix e DJ Geek arrin t’i mbledhë kaq milionë klikime

Para një jave Beatrix Ramosaj dhe Dj Geek sollën bashkëpunimin e tyre të parë.

Këtë bashkëpunim dyshja e titulloi “Ma shumë se ti”.

Ky bashkëpunim u prit mirë nga fansat e të dy artistëve, ku shumë prej tyre aluduan që është një dedikim për Donaldin.

Bashkëpunimi arriti një tjetër sukses dhe brenda një jave mblodhi mbi 2 milionë klikime në kanalin zyrtar të “YouTubes”./Lajmi.net/