Një mami seksi si Zaimina, po i ‘shpërthen’ gjoksi

Ajo çdoherë ka qenë një nga këngëtaret më seksi të skenës.

Por, tashmë, Zaimina Vasjari ka hequr dorë nga muzika dhe po merret vetëm me biznes.

Nëse jo me muzikë, ajo aktive është në rrjetet sociale.

Në Instagram së fundmi këngëtarja ka hedhur një fotografi ku shihet e veshur me një fustan ngjyrë rozë i cili thuajse ia nxori komplet gjoksin bombastik që Zaimina ka.