Web Analytics
BallinaUncategorizedNjë model u dëbua nga Arabia vetëm pse ishte shumë i bukur...

Një model u dëbua nga Arabia vetëm pse ishte shumë i bukur dhe i joshte gratë

Modeli Omar Borkan nga Dubai, është dëbuar nga vendi i bukur i Arabis Saudite me arsyen që ishte shumë i bukur dhe tërhiqeshin gratë nga ai.

Por, ai nuk u dëbua vetëm, krahë tij ishin edhe dy burra të tjerë për të njëjtën gjë.

Të tre modelat u dëbuan nga Dubai rreth tri vite më parë.

Ndërsa, Omar vazhdon të jetë aktiv në rrjetet sociale dhe femra po që vazhdojnë të joshën nga ai.

Bukuroshi shpërndanë fotografi të ndryshe ku nuk mungojnë edhe komentet e shumta nga fansat femra.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit