Një motër ose vëlla për Marget? Përgjigjet Marina Vjollca

Moderatorja Marina Vjollca dhe reperi Geatoar Selimi u bënë prindër për herë të parë vitin e kaluar, duke mirëpritur në jetë vajzën e tyre Marget.

Megjithëse çifti janë shumë hermetikë sa i përket vajzës së tyre, Marina së fundmi ka rrëfyer nëse ka në plan të bëjë një fëmijë tjetër pas Marget.

 

“Fëmijë të dytë, e të tretë, e të katërt, nuk ndaloj unë tani.”– tha ajo për “T7” duke shtuar po e përballon shumë mirë edhe punën në ekran, biznes dhe rritjen e fëmijës.

Pak ditë më parë ajo postoi një foto të rralë të vajës së saj Marget për 1-qershorin e saj të parë, ajo ka ndarë në rrjetin e saj social Instagram, një foto të ëmbël ku mban vajzën në krahë.

“Gëzuar beba mamës vet MARGET”-shkruan moderatorja krahas postimit.